понеділок, 14 березня 2016 р.

Готуючись до уроку географії 10 клас

      Індія одна з найдавніших і цікавих країн на землі.Вона славиться величезним культурним спадком, багатовіковими традиціями та яскравими архітектурними пам’ятками. Індія – країна контрастів та надзвичайно мирних людей, які за останні 10 тисяч років не завоювали жодної країни.  
        Для того , щоб більше дізнатися про цю дивовижну державу, я підготувала для вас ці цікаві факти про Індію .

1. Третина населення Індії живуть дуже бідно , деякі не мають навіть власної ночівлі: сплять у наметах , на вокзалах і на вулицях. Зате каста обраних, а їх більше мільйона чоловік , є доларовими мільйонерами.2 . На 2013 рік населення Індії налічує близько 1 мільярда 200 тисяч осіб , і за чисельністю поступається тільки , багатьом зараз цікавого Китаю. З такою кількістю людей , посідає лише сьоме місце за площею.

3 . Так популярна в наш час йога з'явилася в Індії близько 5000 років тому.

4 . Цікавий факт: корови в Індії є священними тваринами , чіпати і їсти їх не можна , тому вони безперешкодно ходять по містах , вулицях і пляжах.

5 . Індія подарувала нам геометрію , алгебру , а також систему чисел і шахи.

6 . Індуси прабатьки вищої освіти , що відкрили перший університет у місті Такшашіла ( 700 р. до н.е.).

7 . Індія в 1974 стала восьмою за рахунком країною яка володіє ядерною зброєю.

8 . Офіційною мовою уряду Індії є Гінді , вона ж і найпоширенішою , а всього в Конституції Індії 21 офіційна мова .

9 . Цікавий сімейний факт : більшість індійських жінок намагаються не говорити ім'я свого чоловіка , так як це вважається проявом неповаги до нього. При зверненні до чоловіка , дружини використовують такі слова , як « що робиш » , « послухай» тощо.

10 . Індійський кінематограф , так званий Боллівуд , обігнав Голлівуд з випуску фільмів. І це не тільки мюзикли з піснями і танцями , як було раніше , але і достатньо цікаві бойовики , фантастика і навіть жахи.

11 . В Індії знаходиться найбільша кількість поштових відділень , а залізниці є найбільшими в країні роботодавцями .

12 . До 1896 р. ніхто в світі, крім Індії не видобував алмази.

13. Основи хірургії зародилися в Індії , більше 2500 років тому. Вже тоді талановитий лікар Сушурата проводив складні операції на головному мозку і внутрішніх органах.

14. Індія є потужною військовою державою . Крім розробки і побудови своєї військової техніки , так само активно закуповують озброєння у Росії і США .

За матеріалами:http://tut-cikavo.com/krajini/216-tsikavi-fakti-pro-indiyu

Немає коментарів:

Дописати коментар