понеділок, 17 грудня 2012 р.

Акція "Годівничка"

Виготовлення годівничок    Настала зима, голодна пора для  наших "молодших братів".Синички, щиглики, горобці та інші птахи нашої місцевості приносять влітку чимало користі, поїдаючи шкідників саду та городу. Однак взимку без нашої допомоги їм дуже важко, особливо синичкам.
      За даними дослідників, з 10 синиць виживає лише одна. Заметілі та мороз, голод (особливо в кінці зими) вбивають більшу частину птахів. 
     Чим ми можемо допомогти їм? Своєю небайдужістю!

        Найстрашніший узимку для птахів - голод. І в наших силах підгодувати їх у скрутний час. Для цього слід використовувати годівнички. Їх можна придбати в магазині, але набагато цікавіше зробити самому.
    Найпростішу годівничку можна виготовити з пластикової пляшки.Такі годівнички власноручно виготовили гуртківці туристично - краєзнавчого гуртка і розмістили їх на території школи. Сподіваємося, що нашу акцію підтримують учні інших шкіл(Фото)Розвішування годівничок
Автор фото: Сапальова Л.І.

2 коментарі:

  1. Ваші годівнички допоможуть перезимувати пташкам. Молодці. Цікаво, що діти виготовили їх із підручних матеріалів. Рекомендую ознайомитися з результатами акції "Годівничка", яку було проведено у Богданівській школі. Звіт про проведення акції можна прочитати на блозі вчителя біології Геннадія Бистрицького за посиланням http://gennadiybistricky.blogspot.com/p/blog-page_5534.html?showComment=1355802567446

    ВідповістиВидалити
  2. Переглянула блог Геннадія. Проведена дійсно велика робота. Молодці!!!

    ВідповістиВидалити